zavřít

MENU

O vaření

ZPĚT NA O vaření

Rady podle horoskopu

Narození v určitém zvěrokruhu neovlivňuje pouze naše povahové rysy, ale také naše jídelní zvyklosti.

Jak a které potraviny/pokrmy jsou vhodné pro lidi narozené v určitém znamení?

 • Střelec71

  Rady podle horoskopu

  Střelci jsou aktivní lidé, proto občas jedí v poklusu. To však neznamená, že si neumějí vychutnat dobré jídlo. Rádi si přidají a neohlížejí se na to, jestli je jídlo dietní nebo je to vyhlášená kalorická bomba.

  Vhodné pokrmy: ořechy, semena, ryby, drůbež, telecí maso, nízkotučné mléčné výrobky, grapefruity, mandarinky, banány, listová zelenina.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Váhy83

  Rady podle horoskopu

  Pro Váhy je nejdůležitější stolování. Ať už se jedná o celkové prostředí nebo jen o ubrus, který je na stole. Rovněž dokážou ocenit vkusně naaranžované jídlo na talíři. Váhy jedí málo a nikdy se nepřejídají. Těstoviny, saláty a bílé maso patří mezi jejich oblíbené pokrmy.

  Vhodné pokrmy: komplexní uhlovodany, ořechy, semena, strava bohatá na vitamín C, játra, listová zelenina, nízkotučné mléčné výrobky.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Vodnář78

  Rady podle horoskopu

  Vodnáři jsou obecně přizpůsobiví lidé a ani jídlo není výjimkou. Proto jim nedělá problém dát si třeba rychlou polévku, ale umí si vychutnat i tříchodový oběd v luxusní restauraci. Vodnáři mají rádi sladké, zejména tam, kde je něco s čokoládou a vanilkou.

  Vhodné pokrmy: mrkev, listová zelenina, ryby, zejména losos, celozrnné produkty, nízkotučné mléčné výrobky, citrusové plody, strava bohatá na vitamín C.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
ZOBRAZIT DALŠÍ RADY
 • PRODUKTY

 • RECEPTY

 • AKTUALITY

 • KONTAKTY

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou.
Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT