zavřít

MENU

O nás

ZPĚT NA Značka

Práce ve Vitaně

Proč pracovat právě u nás?

Jsme tradiční česká značka a jsme na to hrdí
Výrobky značky Vitana jsou na trhu už téměř 100 let. Za tu dobu si získaly pevné místo v srdcích českých zákazníků. Víme, že je to velká zodpovědnost, proto se snažíme být každý den lepší. Naším cílem je spokojený zákazník, který ocení českou chuť našich výrobků.

Máme skvělou pozici na českém trhu
Ve své kategorii patří Vitana mezi nejlepší společnosti na našem trhu. Pracovat pro Vitanu znamená pracovat pro ty nejlepší.

Nabízíme Vám atraktivní práci pro stabilní společnost
Ve Vitaně Vám můžeme už od začátku nabídnout zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti. Získáte možnost spolupracovat s opravdovými profesionály ve svém oboru, rozvinout své dovednosti a podílet se na společném úspěchu.

Naši zaměstnanci jsou pro nás na prvním místě
Uvědomujeme si, že bez našich zaměstnanců bychom se nikdy nedostali na vrchol. Vitana si proto váží svých lidí a stará se o jejich spokojenost. Našim zaměstnancům nabízíme nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale i další benefity.

Žijeme s chutí
Ve Vitaně se snažíme vytvářet přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. Jsme otevření novým myšlenkám a nápadům. Naše práce nás baví, a tak žijeme s chutí!

  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou.
Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT