zavřít

O nás

Dělník/ce potravinářské výroby

  • Místo pracoviště: Byšice
Oddělení
Výroba
Druh pracovní smlouvy
Zaměstnanecký poměr
Pracovní úvazek
Hlavní pracovní poměr
Nástup
Ihned/dohodou
Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme pracovníka na pozici Dělník/ce potravinářské výroby.

Požadavky na kandidáta

  •  Výuční list.
  •  Manuální zručnost.
  •  Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
  •  Práci ve dvousměnném provozu.
  •  Místo výkonu práce: Mělnická 133, 277 32 Byšice.

Pracovní náplň

  • manuální práce v potravinářské výrobě

Nabízíme

  •  Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu.
  •  Vzájemně si poskytujeme podporu, jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů.
  •  Máme systém zaměstnaneckých benefitů:
  • - dotované závodní stravování
  • - pracovní oblečení a jeho údržba
  • - příspěvky ze sociálního fondu
  • - po 1 roce 5 dní volna navíc dle KS
  • - rekreační zařízení na horách
  • - odměny za životní a pracovní jubilea
  • - dětské školní příspěvky
  • - hrazené očkování proti chřipce
  •  Nástup možný ihned, případně dle dohody.
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: renata.loviskova@vitana.cz.

Odpovědí na tento inzerát, zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?
  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

SOUHLASÍM