zavřít

O nás

Elektrikář- seřizovač pro balící stroje a zařízení

  • Místo pracoviště: Varnsdorf
Oddělení
Vitana a.s.
Druh pracovní smlouvy
Smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek
Plný
Nástup
Ihned/dohodou
Vitana, a. s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme spolupracovníka/ci na pozici Seřizovač – elektrikář pro balící stroje a zařízení.

Požadavky na kandidáta

  • vzdělání v oboru elektro
  • znalost Vyhlášky č.50/78 Sb. §6
  • praxe v údržbě
  • samostatnost
  • zručnost
  • časová flexibilita
  • tvůrčí a aktivní přístup při řešení problému
  • práce v třísměnném provozu

Pracovní náplň

  • oprava a seřízení výrobních zařízení a elektrozařízení
  • preventivní údržba
  • drobné opravy
  • zavádění nové technologie a techniky

Nabízíme

  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu.
  • Vzájemně si poskytujeme podporu, jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, proto nabízíme pravidelná školení.
  • Máme systém zaměstnaneckých benefitů: Dotované závodní stravování, pracovní oblečení a jeho údržba, příspěvky ze sociálního fondu, po 1 roce 5 dní volna navíc dle KS, rekreační zařízení na horách, odměny za životní a pracovní jubilea, dětské školní příspěvky, Multisport karta, hrazené očkování proti chřipce, výhodné mobilní hlasové a datové služby pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici neváhejte zaslat Váš životopis na adresu hana.justova@vitana.cz.

Odpovědí na tento inzerát, zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?
  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

SOUHLASÍM