zavřít

O nás

Elektrikář- seřizovač pro balící stroje a zařízení

  • Místo pracoviště: Varnsdorf
Oddělení
Vitana a.s.
Druh pracovní smlouvy
Smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek
Plný
Nástup
Ihned/dohodou
Vitana, a. s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme spolupracovníka/ci na pozici Seřizovač – elektrikář pro balící stroje a zařízení.

Požadavky na kandidáta

  • vzdělání v oboru elektro
  • znalost Vyhlášky č.50/78 Sb. §6
  • praxe v údržbě
  • samostatnost
  • zručnost
  • časová flexibilita
  • tvůrčí a aktivní přístup při řešení problému
  • práce v třísměnném provozu

Pracovní náplň

  • oprava a seřízení výrobních zařízení a elektrozařízení
  • preventivní údržba
  • drobné opravy
  • zavádění nové technologie a techniky

Nabízíme

  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu.
  • Vzájemně si poskytujeme podporu, jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, proto nabízíme pravidelná školení.
  • Máme systém zaměstnaneckých benefitů: Dotované závodní stravování, pracovní oblečení a jeho údržba, příspěvky ze sociálního fondu, po 1 roce 5 dní volna navíc dle KS, rekreační zařízení na horách, odměny za životní a pracovní jubilea, dětské školní příspěvky, Multisport karta, hrazené očkování proti chřipce, výhodné mobilní hlasové a datové služby pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici neváhejte zaslat Váš životopis na adresu hana.justova@vitana.cz.

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním
rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) zpracovává osobní údaje
fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání. Osobní údaje uchazečů jsou zpracovávány za účelem
výběru vhodných potenciálních zaměstnanců Správce. Právním základem pro zpracování je čl. 6 odst. 1 písm.
f) Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 („GDPR“). Osobní údaje uchazeče
jsou zpracovávány v rozsahu informací (a) uvedených uchazečem do dotazníku Správce a (b) dalších
informací poskytnutých Správci ze strany uchazeče (např. životopis). Pokud uchazeč neudělí Správci souhlas
pro delší dobu zpracování, budou osobní údaje uchazeče zpracovávány pouze po dobu do konce kalendářního
měsíce, ve kterém bylo výběrové řízení ukončeno.
Uchazeč nemá zákonnou povinnost poskytnout své osobní údaje Správci. Pokud však uchazeč své údaje
Správci neposkytne, nebude mu umožněna účast ve výběrovém řízení.
Uchazeč má právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům (čl. 15 GDPR), jejich opravu nebo
výmaz (čl. 16 nebo čl. 17 GDPR), popř. omezení zpracování (čl. 18 GDPR). Uchazeč má dále právo vznést
námitku proti zpracování (čl. 21 GDPR). Pokud se uchazeč domnívá, že jeho osobní údaje jsou zpracovávány
v rozporu s právními předpisy, má právo obrátit se na Správce s žádostí o zjednání nápravy. Jestliže žádost
uchazeče bude shledána oprávněnou, Správce neprodleně odstraní závadný stav. Tím není dotčena možnost
uchazeče podat stížnost přímo u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
S případnými dotazy a podněty ohledně prováděného zpracování osobních se můžete obracet na vitanaprivacy@vitana.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?
  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT