zavřít

  • Místo pracoviště:
Oddělení
Druh pracovní smlouvy
Pracovní úvazek
Nástup

Vitana, a.s., je moderní potravinářská společnost působící na českém trhu téměř 100 let. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu, naše portfolio tvoří více než 300 druhů produktů. V současné době zaměstnáváme zhruba 600 zaměstnanců.

Požadavky na kandidáta

Pracovní náplň

Nabízíme

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání. Osobní údaje uchazečů jsou zpracovávány za účelem výběru vhodných potenciálních zaměstnanců Správce. Právním základem pro zpracování je čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 („GDPR“). Osobní údaje uchazeče jsou zpracovávány v rozsahu informací (a) uvedených uchazečem do dotazníku Správce a (b) dalších informací poskytnutých Správci ze strany uchazeče (např. životopis). Pokud uchazeč neudělí Správci souhlas pro delší dobu zpracování, budou osobní údaje uchazeče zpracovávány pouze po dobu do konce kalendářního měsíce, ve kterém bylo výběrové řízení ukončeno. Uchazeč nemá zákonnou povinnost poskytnout své osobní údaje Správci. Pokud však uchazeč své údaje Správci neposkytne, nebude mu umožněna účast ve výběrovém řízení. Uchazeč má právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům (čl. 15 GDPR), jejich opravu nebo výmaz (čl. 16 nebo čl. 17 GDPR), popř. omezení zpracování (čl. 18 GDPR). Uchazeč má dále právo vznést námitku proti zpracování (čl. 21 GDPR). Pokud se uchazeč domnívá, že jeho osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, má právo obrátit se na Správce s žádostí o zjednání nápravy. Jestliže žádost uchazeče bude shledána oprávněnou, Správce neprodleně odstraní závadný stav. Tím není dotčena možnost uchazeče podat stížnost přímo u Úřadu pro ochranu osobních údajů. S případnými dotazy a podněty ohledně prováděného zpracování osobních se můžete obracet na vitanaprivacy@vitana.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?
  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT