zavřít

O nás

  • Nacházíte se:
  • Úvod
  • Společnost
  • Kariéra
  • Obchodní konzultant HORECA/GASTRO - Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Nový Jičín

Obchodní konzultant HORECA/GASTRO - Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Nový Jičín

  • Místo pracoviště: Obchodní zástupci
Oddělení
Obchod
Druh pracovní smlouvy
Zaměstnanecký poměr
Pracovní úvazek
Hlavní pracovní poměr
Nástup
Ihned/dohodou

Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost působící na českém trhu téměř 100 let. Od roku 2013 jsme součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu, naše portfolio tvoří více než 300 druhů produktů. V současné době zaměstnáváme zhruba 600 zaměstnanců a nyní hledáme nového/novou kolegu/gyni na pozici Obchodní konzultant pro oblast HORECA a GASTRO - Ostravsko.

Požadavky na kandidáta

  • Pro lokalitu Ostravska hledáme posilu do týmu Obchodních konzultantů, jejíž hlavními úkoly bude:
  • Udržování dobrých vztahů a komunikace se stávajícími zákazníky.
  • Nedílnou součástí pozice je také aktivní vyhledávání nových zákazníků, navazování a nastavování spolupráce s těmito zákazníky.
  • V osobě obchodního konzultanta se skrývá také důležitý reprezentant naší společnosti Vitana a. s. – Food Service.

Pracovní náplň

  • Co je vašim klíčem k úspěchu?
  • Dobrý obchodník má v našich očích excelentní prezentační dovednosti, umí vyjednávat a dobře komunikovat.
  • Jste dobrým organizátorem svých pracovních úkolů a svého času, v čemž Vám také pomůže flexibilita a spolehlivost.
  • Neobejdete se bez řidičského průkazu skupiny B.
  • Zkušenosti z obchodní pozice a kladný vztah ke gastronomii je velkou výhodou.
  • Abychom udrželi rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem našeho obchodníka, preferujeme kandidáty s bydlištěm v některé z daných lokalit.

Nabízíme

  • Na co se u nás můžete těšit?
  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu. Táhneme tu za jeden provaz, jde nám o obchod, vzájemně si poskytujeme podporu. Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelné školení i možnost profesního růstu. Máme systém benefitů včetně týdne dovolené navíc po roce práce u nás. Kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat motivační bonusový systém.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis ve formátu *doc nebo *pdf.

Odpovědí na tento inzerát, zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?
  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

SOUHLASÍM