zavřít

MENU

O vaření

ZPĚT NA O vaření

Rady podle horoskopu

Narození v určitém zvěrokruhu neovlivňuje pouze naše povahové rysy, ale také naše jídelní zvyklosti.

Jak a které potraviny/pokrmy jsou vhodné pro lidi narozené v určitém znamení?

 • Beran84

  Rady podle horoskopu

  Berani nejsou vybíraví, snědí prakticky všechno. Tedy téměř všechno. Dávají přednost pikantním pokrmům, které zapíjejí červeným vínem. Při každé příležitosti se rádi nechají rozmazlovat.

  Vhodné pokrmy: celozrnné produkty, drůbež, zejména krůta, ryby, mléčné výrobky, listová zelenina, zejména řeřicha, citrusové plody, zejména krvavé grapefruity, a ananas.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Blíženci121

  Rady podle horoskopu

  Jídlo není pro Blížence až tak podstatné a často na něj ani pro samou práci nemají čas. Při jídle mají rádi společnost, sami jedí jen výjimečně. Při oslavách rádi ochutnají co nejvíce pochutin. Blíženci příliš nevaří, raději se pohybují v bezpečí restauračních zařízení.

  Vhodné pokrmy: mléčné výrobky, hovězí játra, mrkev, papriky, listová zelenina, vymačkaná šťáva ze zeleniny, papája, citrusové plody, jahody, kiwi, ryby.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Býk64

  Rady podle horoskopu

  Býci mají v oblibě tradiční kuchyni a klasická jídla, jako například omáčky, knedlíky, řízky a polévky. Z dezertů je to zase tradiční dort nebo makové buchty. Když se výjimečně rozhodnou pro něco zdravějšího a dietnějšího, rychle se rádi vrátí ke svým omáčkám.

  Vhodné pokrmy:
  jídla s vysokým obsahem vitamínu C včetně ananasu, drůbež kromě husy a kachny, celozrnné potraviny, zejména z ovsa, jídla bohatá na vitamín A, fazole, hrášek, čočka, avokádo.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Lev13

  Rady podle horoskopu

  Lvi rádi jedí, ale také si rádi vybírají. Pokud jim chutná, dokážou o jídle povídat hodiny a hodiny. Maso je pro ně základním stavebním kamenem a zelenina je pouze doplňkem. Po jídle si Lvi rádi dopřejí nějaký kvalitní digestiv.

  Vhodné pokrmy:
  ryby, zvláště losos a tuňák, drůbež bez kůže, hovězí játra, nízkotučné mléčné výrobky, listová zelenina, mrkev, tykev.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Rak101

  Rady podle horoskopu

  Raci jsou gurmáni. Dokážou ocenit nejen samotné jídlo, ale i prostředí, ve kterém je podáváno. Večeře při svíčkách jsou téměř na denním pořádku. Při cestách mimo svou zemi rádi zkoušejí co nejvíce specialit tamní kuchyně a současně se inspirují pro své kreace v kuchyni, mezi něž patří i vlastnoručně vyrobené sladkosti.

  Vhodné pokrmy:
  proteiny s nízkým obsahem tuku, tofu, mrkev, hrášek, fazole, čočka, špenát, řeřicha, hlávkový salát, citrusové plody, ananas, kiwi, jahody, celozrnné produkty, přírodní rýže, ovesná kaše.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
 • Štír110

  Rady podle horoskopu

  Štíři jsou experimentátoři a objevitelé v životě i při vaření. Uvařit vlastní originální pokrm je pro ně hračka. Zároveň dokážou ocenit dobré jídlo, které připravil někdo jiný. Červené maso, česnek, cibulka a těstoviny jsou na špici žebříčku jejich oblíbených pokrmů.

  Vhodné pokrmy: ořechy, semena, bylinné čaje, hlavně mátový, brambory, ryby, drůbež kromě husy a kachny, listová zelenina, jídla bohatá na vitamín C včetně zelí a paprik.

  Byla pro vás rada užitečná? ANO NE
ZOBRAZIT DALŠÍ RADY
 • PRODUKTY

 • RECEPTY

 • AKTUALITY

 • KONTAKTY

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou.
Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT