Atraktivní změny u Gruntů

Od července jsme změnili velikost balení a zmodernizovali obaly u pastovitých polévek ve vaničce. Dalším bonusem je pak odstranění negativně vnímaného palmového oleje.  

Atraktivní změny u Gruntů
Představení nové polévkové řady pod názvem Grunt proběhlo v říjnu roku 2013, už tehdy bez přidaného glutamátu a konzervačních látek.

Po téměř pěti letech jsme chtěli tuto úspěšnou řadu přizpůsobit aktuálním požadavkům spotřebitelů. Z receptur jsme odstranili palmový tuk, nicméně výbornou chuť a vůni, kterou jim zajišťuje pastovitá konzistence, jsme samozřejmě zachovali. Velikost balení jsme přizpůsobili použití v různě velkých domácnostech a v neposlední řadě jsme zmodernizovali vzhled obalů, který naprostá většina spotřebitelů při testování označila za excelentní.

Dosud prodávané balení bylo určené pro přípravu 0,75 litru hotového pokrmu. Současná nabídka polévek Grunt umožňuje přípravu 0,5 litru polévky pro menší domácnosti (Francouzská, Frankfurtská, Gulášová, Hrachová, Hříbková, Kulajda) nebo 1 litru pro větší rodiny (Gulášová, Hrachová, Hříbková, Kulajda).

Související aktuality