Chutě světa

Chutě světa

Objevte nové produkty z řady Chutě světa, které vnesou inspiraci a výjimečné chutě do vaší kuchyně. Naše rozmanitá nabídka zahrnuje širokou škálu koření, základů jídel a snackingu, které vám přinesou exotické chutě přímo na váš stůl. S Chutěmi světa můžete podniknout kulinářskou cestu kolem světa, aniž byste opustili svůj domov, a objevit nové recepty pro každodenní gurmánská dobrodružství.

Koření

Objevte dokonalou harmonii chutí s našimi jedinečnými směsmi koření Chutě světa. Jsou inspirovány oblíbenými světovými kuchyněmi a přináší do vaší kuchyně nezaměnitelnou vůni a chuť. Objevte novou dimenzi vaření, která přenese vaše chuťové pohárky na kulinářskou cestu kolem světa.

Základy jídel

Objevte Chutě světa s našimi základy jídel, které vám poskytnou skvělou pomoc v kuchyni. Naše produkty jsou navrženy tak, aby inspirovaly vaše vaření a přinesly do vaší kuchyně chutě z celého světa. Užijte si jednoduchou přípravu jídel, která vás zavedou na kulinářskou cestu kolem světa.

Snacking

Objevte Chutě světa s našimi nudlovými jídly, které jsou inspirované asijskými chutěmi. Rychlá příprava a autentická chuť vám umožní zažít exotické destinace během okamžiku. Ideální pro milovníky rychlého a chutného snackingu!

Fajitas

Fajitas

Přineste do své kuchyně atmosféru mexických ulic s naším speciálně namíchaným kořením Fajitas. Směs koření je vytvořena tak, aby vaše pokrmy získaly tu pravou mexickou chuť a vůni. Ideální pro přípravu tradičních fajitas, grilovaných mas a zeleniny, ale i pro experimentování s jinými recepty.

Kebab

Kebab

Chuť Blízkého východu ve vaší kuchyni s naší směsí koření Kebab. Prožijte kouzlo orientu s každým soustem. Ideální pro přípravu různých druhů kebabu, ale i pro jiné pokrmy, které chcete obohatit exotickými tóny.

Red Curry

Red Curry

Zažijte chuť asijské kuchyně s pečlivě připraveným kořením Red Curry. Směs koření přinese do vaší kuchyně exotickou vůni a bohatou chuť, která je typická pro asijské pokrmy. Ideální pro přípravu tradičního red curry, ale i pro mnoho dalších pokrmů, které chcete obohatit o aromatické tóny.

Butter Chicken

Butter Chicken

Přineste si domů chuť Indie s naším kořením Butter Chicken. Směs koření je navržena tak, aby vaše pokrmy dosáhly autentické chuti a vůně indické kuchyně. Ideální pro přípravu klasického Butter Chicken, ale i pro další pokrmy, které chcete obohatit exotickými tóny.

Mix ala Toscana

Mix ala Toscana

Přeneste italskou vášeň do své kuchyně s naším kořením Mix ala Toscana. Směs koření dodá jídlu nezaměnitelnou vůni a chuť, která je typická pro italskou kuchyni. Ideální pro přípravu tradiční bruschetty, ale i pro další pokrmy, které chcete obohatit středomořskými tóny.

Tikka Masala

Tikka Masala

Lahodný základ pro Tikka Masala – Váš tajný Recept na jedinečnou indickou kuchyni! Objevte kouzlo indické kuchyně přímo ve své kuchyni s naším unikátním základem pro Tikka Masala! Už nemusíte trávit hodiny hledáním správného koření a surovin, my jsme to udělali za vás. Náš základ je perfektní nejen pro kuřecí Tikka Masala, ale skvěle se hodí i k vegetariánským a veganským variantám s cizrnou nebo tofu. V jednom sáčku najdete základ pro přípravu 4 porcí. Stačí přidat maso a kokosové mléko.

Red Curry

Red Curry

Exotický základ pro Red Curry – Váš klíč k oblíbené thajské kuchyni! Vneste do své kuchyně vůni a chuť dalekého Thajska s naším jedinečným základem pro Red Curry! Připravit si doma thajské kari nikdy nebylo snazší. Náš základ je perfektní nejen pro kuřecí Red curry, ale skvěle se hodí i ke krevetám nebo květáku. V jednom sáčku najdete základ pro přípravu 4 porcí. Stačí přidat maso, zeleninu a kokosové mléko.

Chilli con Carne

Chilli con Carne

Zažijte chuť Mexika s naším Chilli con Carne! Díky naší novince potěšíte každého milovníka mexické kuchyně. Připravte si tento klasický pokrm snadno a rychle přímo u vás doma. V jednom sáčku najdete směs pro přípravu 4 porcí. Stačí přidat mleté maso a fazole, nechat chvíli vařit a můžete servírovat! Pro docílení lahodné chuti, nechte na závěr rozpustit kostičku čokolády. Směs je ideální nejen pro klasické Chilli con Carne, ale také jako základ pro tacos, burritos nebo nachos.

Bistro Red Curry

Bistro Red Curry

Máte hlad, ale nemáte dostatek času? Zkuste naše nové Bistro Red Curry inspirované asijskými chutěmi. Praktický kelímek, které je vhodný do práce i na cesty stačí jen zalít horkou vodou a za pět minut máte hotové chutné jídlo, kterým zaženete hlad.

Bistro Kung Pao

Bistro Kung Pao

Máte hlad, ale nemáte dostatek času? Zkuste naše Bistro Kung Pao s nudlemi, které je inspirované asijskými chutěmi. Praktický kelímek, který je vhodný do práce i na cesty stačí jen zalít horkou vodou a za pět minut máte hotové chutné jídlo, kterým zaženete hlad.

Bistro Teriyaki

Bistro Teriyaki

Máte hlad, ale nemáte dostatek času? Zkuste naše Bistro Teriyaki s nudlemi, které je inspirované asijskými chutěmi. Praktický kelímek, které je vhodný do práce i na cesty stačí jen zalít horkou vodou a za pět minut máte hotové chutné jídlo, kterým zaženete hlad.

Nudle s Thajskou příchutí

Nudle s Thajskou příchutí

Objevte Chutě světa s našimi nudlemi s Thajskou příchutí, které jsou inspirované asijskou kuchyní. Hotové za pouhých 5 minut – stačí jen zalít horkou vodou. Užijte si autentickou chuť exotických destinací rychle a jednoduše. Ideální pro milovníky rychlého jídla bez dlouhého vaření!

Nudle s Kachní příchutí

Nudle s Kachní příchutí

Objevte Chutě světa s našimi nudlemi s Kachní příchutí, které jsou inspirované asijskou kuchyní. Hotové za pouhých 5 minut – stačí jen zalít horkou vodou. Užijte si autentickou chuť exotických destinací rychle a jednoduše. Ideální pro milovníky rychlého jídla bez dlouhého vaření!

Nudle s Krevetovou příchutí

Nudle s Krevetovou příchutí

Objevte Chutě světa s našimi nudlemi s Krevetovou příchutí, které jsou inspirované asijskou kuchyní. Hotové za pouhých 5 minut – stačí jen zalít horkou vodou. Užijte si autentickou chuť exotických destinací rychle a jednoduše. Ideální pro milovníky rychlého jídla bez dlouhého vaření!