Poptávka po zdravějším stravování je stále vyšší. Více než 80 procent Čechů se snaží jíst zdravěji a 33 procent se snaží omezovat konzumaci cukru, sladkostí a pečiva. Do svého jídelníčku mnohem více zařazují výživově bohaté potraviny a vyhýbají se „éčkům“ a palmovému oleji.

„Naše nové výrobky jsou určeny právě pro lidi, kteří vyznávají aktivní životní styl a zajímají se o to, co jedí. Celkem osm novinek splňuje jejich zásadní požadavky – skvělou chuť, kvalitní ingredience a vysoký obsah vlákniny a bílkovin. Naše novinky na snídani nebo svačinu ohodnotilo v externím testu 92 procent žen jako vynikající. Oceňovaly zejména netradiční chuťové kombinace, kvalitu obsahu, rychlou a snadnou přípravu a atraktivní dobře čitelný obal. Po zalití vodou či mlékem máte prostě super jídlo,“ říká Kateřina Tlustá z oddělení marketingu.

Koncept „Dej si super jídlo!“ rozrůstá o ovesné kaše v kelímku (malinová, jablečná a švestková), cereální kaše (rýžovo-kukuřičná, rýžovo-cizrnová a ovesno-ječná) a proteinové shaky (borůvkový s tvarohem a kakaový s banánem).