Grilování s Vitanou má další dva přírůstky

V pátek 18. května došlo k oficiálnímu předání pevně umístěných grilovacích zařízení v Centrálním parku na Praze 13 a na Košíku na Praze 15.

Grilování s Vitanou má další dva přírůstky
Oblíbené městské grilování podpořila společnost Vitana vybudováním dalších dvou grilovacích míst. Po dohodě s vedením Městských částí Prahy 13 a 15 nechala na pečlivě vybraných místech pevně umístit gril, stůl s lavicemi a servírovací stolek. „Gorilování“ s Vitanou je prostě pohoda a zábava!

„Vitana jako nejoblíbenější značka koření chce lidem umožnit, aby si užili grilování i ve městech. Náš projekt jsme loni zahájili instalací grilovacího místa na Chodovské tvrzi na Praze 11. Také jsme vytvořili webové stránky grilujemevemeste.cz, kde si lidé, kteří nemají zahrádku, mohou najít veřejná grilovací místa. Doufáme, že dokážeme radost z grilování v budoucnu přinést také do dalších míst v České republice,“ říká Michal Panocha, ředitel marketingu společnosti Vitana.

Na stránce www.grilujemevemeste.cz najdou příznivci této společensko-gurmánské aktivity tipy na další grilovací místa a spoustu užitečných rad, například (po)řádně rozpálené tipy od mistra grilu Ivana Vodochodského. Každé přidání nových grilovacích míst bude také zařazeno do soutěže o přenosné grily, zástěry a kořenicí směsi od Vitany.

Související aktuality