Sezóna gorilování je zahájena

Setkáním se zástupci médií odstartovala Vitana další grilovací sezónu.

Sezóna gorilování je zahájena
Skvělé počasí, grilované dobroty od Ivana Vodochodského doplněné povídáním o nejnovějších trendech a salátové potěšení vlastnoručně připravené Markétou Hrubešovou. To vše přispělo k povedenému zahájení nejdůležitější vitanské sezóny. Čas gorilování nastal!!!
Na zdar akce dohlédl loni představený pohodář pan Gorila, jehož specialitou je grilování mas na všechny možné způsoby. Po jeho boku se nově objevila paní Gorilová, která je maskotem novinek pro přípravu salátů.

„My Češi grilování prostě milujeme a grilování v přírodě a v městských parcích je čím dál populárnější. Proto jsme se rozhodli vybudovat dalších pět grilovacích míst na různých místech v České republice, o čemž budeme informovat na našich stránkách www.grilujemevemeste.cz. Pro letošní sezónu jsme navíc připravili nové výrobky na dochucení salátů pod názvem Dáme salát! – posypky na salát, tekuté a suché zálivky. Věříme, že reklamní kampaň pod patronátem páru gorilích maskotů nám pomůže k ještě lepším prodejům než v loňském roce, který byl pro Vitanu rekordní,“ říká Alice Feixová z oddělení marketingu.

Související aktuality