Originální omáčky ve skle

V rostoucí kategorii hotových omáček je stále „hlad“ po nových chuťových variantách... a Vitana se této potřebě postavila čelem. V prvním letním měsíci představila čtyři tomatové novinky, z toho tři s originální recepturou.

Originální omáčky ve skle
U hotových omáček, které jsou z 80 procent určeny na těstoviny, se spotřebitelé hodně zaměřují na jejich kvalitu. „Proto patří naše novinky kvalitativně i chuťově k tomu nejlepšímu, co lze na českém trhu pořídit. Obsahují vysoký podíl rajčat, kvalitní suroviny a jsou zcela bez konzervantů nebo přídatných látek,“ říká Petra Ježková z oddělení marketingu. 

Všechny ochutnávky dopadly na výbornou. Kromě oblíbené boloňské s masem jsou pro spotřebitele příjemným zpestřením jídelníčku zcela nové a unikátní receptury jako 5 druhů bylinek nebo sušená rajčata a měkký sýr.

Novinky:

Boloňská s masem

Tradiční italská omáčka s pořádnou dávkou hovězího a vepřového masa, které dodává  chuťový šmrnc česnek s bylinkami.

5 druhů bylinek

Tomatová omáčka kromě oblíbené bazalky obsahuje také tymián, oregano, rozmarýn a petrželku. Výtečná na těstoviny i zapékání.

Česnek & Chilli

Pikantní omáčka pro pořádné chlapy. Kromě česneku a chilli obsahuje kajenský a černý pepř.

Sušená rajčata a sýr

Originální tomatová omáčka nejen pro milovníky italských specialit. Přítomnost měkkého sýru, koření a bylinek ji činí téměř dokonalou...

Související aktuality