Pyramidky zabojují o světovou cenu

Součástí jubilejního 50. ročníku mezinárodního veletrhu SIAL 2014 v Paříži bude udělení prestižní ceny za inovace v oblasti potravin a nápojů. Mezi třemi kandidáty za Českou republiku figurují také Pyramidky koření značky Vitana.

Pyramidky zabojují o světovou cenu
Základním kritériem pro nominaci výrobků, jež se utkají o prvenství na podzimním veletrhu SIAL, bylo splnění tří aktuálních trendů: poctivost a tradice, snadnost a rebelie. Těmto faktorům, spolu s ohledem na inovativnost a šanci uspět na konkurenčním mezinárodním poli, nakonec z českých zástupců nejlépe vyhověly Pyramidky, Poctivá šunka z Kosteleckých uzenin a energetický nápoj Fakeer. 

Letošní ročník veletrhu SIAL 2014 by měl být výjimečný. Organizátoři očekávají rekordní účast šesti tisíc vystavovatelů a více než 150 tisíc návštěvníků z 200 zemí, prostě v Paříži si dá schůzku celý potravinářský svět. 

Držme našim Pyramidkám palce, i když super úspěchem už je fakt, že tento výrobek bude ve francouzské metropoli hodnotit mezinárodní porota složená z vyhlášených odborníků.

Související aktuality