zavřít

MENU

Recepty

ZPĚT NA Recepty

Plněná kuřátka

2,9 Hodnotilo: 2415 lidí
Chod
Svačina
Příležitost
Velikonoce
Náročnost
Střední
Doba přípravy
40 min.
Počet osob
Autor
Vitana

CO BUDEME POTŘEBOVAT

Vajíčka
12 ks
Poctivá Majonéza Vitana
100 ml
Posekaná jarní cibulka
2 ks
Sůl a pepř
dle chuti
Hořčice
2 lžičky
Mrkev
1 ks
Pepř černý celý Vitana
1 balení (20 gramů)
 
 

PŘÍPRAVA RECEPTU

Symbolem Velikonoc jsou vejce, které značí zrození nového života. Chcete letošní Velikonoce udělat radost vašim dětem i mile překvapit návštěvu? Vyrobte vajíčková kuřátka, která nejen výborně chutnají, ale i roztomile vypadají.

Nejprve uvařte vejce natvrdo. Následně je oloupejte, odkrojte vrchní třetinu a vyndejte žloutky, které si odložte na později. Aby vajíčka mohla rovně stát, odkrojte malý kousek ze spodní části. Vedle v misce rozmačkejte vidličkou žloutky, přidejte pokrájenou cibulku, pepř, sůl, kvalitní majonézu a vše důkladně promíchejte.

Vzniklou směsí plňte vydlabaná vajíčka (můžete využít zdobící sáček), která opatrně přiklopíte vrchním dílem. Pak už jen zbývá vajíčka dozdobit. Z mrkví vykrojte zobáčky a kuličky pepře použijte jako oči a roztomilá kuřátka jsou na světě!

  • PRODUKTY

  • RECEPTY

  • AKTUALITY

  • KONTAKTY

POŠLETE RECEPT E-MAILEM?
ODESLAT
X ZAVŘÍT

Plněná kuřátka

X ZAVŘÍT

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou.
Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE ZAVŘÍT